Dirbame Šiauliuose, Mažeikiuose ir Akmenėje.

Esu patyręs santechnikas, įrenginėju visų tipų individualių namų šildymo sistemas. Esu kvalifikuotas, turiu įgijęs santechniko III lygį. Dirbu pagal verslo liudijimą vienas arba su 2-3-jų žmonių brigada.

Didelė patirtis naujų šildymo sistemų įrengime ir šildymo sistemų modernizavime ir atnaujinime:

  • montuoju kieto kuro katilus;
  • dujinio šildymo katilus;
  • montuoju ir pajunginėju  šilumos siurblius;
  • montuoju vėdinimo-rekuperavimo sistemas;
  • įrengiu saulės baterijas bei boilerį į seną arba naują šildymo sistemą.

Šildymo katilai ir šildymo būdai.

Įrenginėjant naują  šildymo sistemą reikia apsispręsti dėl šildymo šaltinio pasirinkimo. Šildymas gali būti kombinuojamas iš kelių šildymo šaltinių. Tai gali būti šildymo katilas, šilumos siurblys, saulės baterija ar elektrinis tenas. Šiaulių ir Mažeikių rajone montuojame visų tipų kieto kuro, dujinius katilus ir šilumos siurblius (gruntas-vanduo, oras-vanduo, oras-oras).

Šildymo sistemų projektavimas ir montavimas.

Priklausomai nuo šilumos šaltinio ir namo kvadratūros projektuojama visa namo šildymo sistema. Šildymas gali būti grindinis, radiatorinis (vieno vamzdžio, dviejų vamzdžių, kolektorinio pajungimo), pučiant šiltą orą (šilumos siurblys oras-oras). Projektuojant naują namą pagal energetinio efektyvumo reikalavimus reikia numatyti rekuperavimo sistemą – užterštas namo šiltas oras atiduoda šilumą švariam orui iš lauko.
Įrenginėjame ir montuojame įvairias šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas Šiaulių ir Mažeikių ir Akmenės rajonuose.

Mano šildymo įrengimo darbai:

Šildymo būdai

Dujiniai katilai

Dujiniai katilai – tai modernus ir daug priežiūros nereikalaujantis šildymo sprendimas.

santechnikos-pajungimas-siauliuose (3)

Oras-oras ir oras-vanduo šildymo siurbliai

Dar vienas itin modernus ir daug priežiūros nereikalaujantis šildymo būdas. Oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurbliai tai populiariausias šildymo pasirinkimas.

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai – tai Lietuvoje iki šiol itin populiarus, bet pastovios priežiūros reikalaujantis šildymo būdas, paskutiniu metu dažnai naudojamas kaip „atsarginis“ šildymo būdas prie itin didelių šalčių.

Šildymo įrengimas Šiauliai,Akmenė,Mažeikiai (2)