Įrengiame šildymo sistemas Šiauliuose, Mažeikiuose ir Akmenėje

Esame patyrę santechnikų įmonė, įrenginėjame visų tipų individualių namų šildymo sistemas. Esame kvalifikuoti, turime įgiję santechniko III lygį. Dirbame pagal verslo liudijimą po vieną arba su 2-3-jų žmonių komanda.

Didelė patirtis naujų šildymo sistemų įrengime ir šildymo sistemų modernizavime ir atnaujinime:

  • Montuojame kieto kuro katilus;
  • Dujinio šildymo katilus;
  • Montuojame ir pajungiame  šilumos siurblius;
  • Montuojame vėdinimo-rekuperavimo sistemas;
  • Įrenginėjame saulės baterijas, bei boilerį į seną arba naują šildymo sistemą.

Šildymo katilai ir šildymo būdai

Įrenginėjant naują  šildymo sistemą reikia apsispręsti dėl šildymo šaltinio pasirinkimo. Šildymas gali būti kombinuojamas iš kelių šildymo šaltinių. Tai gali būti šildymo katilas, šilumos siurblys, saulės baterija ar elektrinis tenas. Šiaulių ir Mažeikių rajone montuojame visų tipų kieto kuro, dujinius katilus ir šilumos siurblius (gruntas-vanduo, oras-vanduo, oras-oras).

Šildymo sistemų projektavimas ir montavimas

Priklausomai nuo šilumos šaltinio ir namo kvadratūros projektuojama visa namo šildymo sistema. Šildymas gali būti grindinis, radiatorinis (vieno vamzdžio, dviejų vamzdžių, kolektorinio pajungimo), pučiant šiltą orą (šilumos siurblys oras-oras). Projektuojant naują namą pagal energetinio efektyvumo reikalavimus reikia numatyti rekuperavimo sistemą – užterštas namo šiltas oras atiduoda šilumą švariam orui iš lauko.
Įrenginėjame ir montuojame įvairias šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo sistemas Šiaulių, Mažeikių, Akmenės, bei Telšių rajonuose.

Atlikti šildymo įrengimo darbai

Šildymo darbus atliekame kokybiškai ir laiku.

Šildymo būdai

Dujiniai katilai

Dujiniai katilai – tai modernus ir daug priežiūros nereikalaujantis šildymo sprendimas.

Dujinių katilų montavimo darbų galerija

Oras-oras ir oras-vanduo šildymo siurbliai

Dar vienas itin modernus ir daug priežiūros nereikalaujantis šildymo būdas. Oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurbliai tai populiariausias šildymo pasirinkimas.

Įrengtų oras-oras ir oras-vanduo šildymo siurblių galerija

Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai – tai Lietuvoje iki šiol itin populiarus, bet pastovios priežiūros reikalaujantis šildymo būdas, paskutiniu metu dažnai naudojamas kaip „atsarginis“ šildymo būdas prie itin didelių šalčių.

Šildymo įrengimas Šiauliai,Akmenė,Mažeikiai (2)

Pastatyti kieto kuro katilai